Навчаємо по-новому


Сучасне покоління школярів потребує нових знань, вмінь та компетенцій. Ось чому в нашій школі запровадили Кейс-урок – яскравий приклад інтерактивних технологій. Насамперед давайте дізнаємось, що таке кейс-урок і які його методи.
Кейс-уроки – це навчальний матеріал, структурований в особливому форматі. Він складається з 6 або 10 розгорток, які системно відображають розділи шкільної програми, а також суміжну інформацію за межами шкільної програми.
Кейс – це не конспект або реферат, а навчальна технологія, виготовлена за особливим алгоритмом, який дає цілісне уявлення про явище, що досліджується.
Учні 11-Б класу упродовж дня працювали за єдиною темою кейс-уроку - "Вода та її особливості". Ці уроки здивували і принесли радість учням.
Проведення таких уроків надає можливість відмовитись від шаблону в організації уроку, максимально використати учнів класу в активній діяльності на уроці, підтримати альтернативність, різноманітність думок, розвинути взаєморозуміння, здійснити "приховану" диференціацію учнів за навчальними можливостями, інтересами, здібностями і нахилами.
Фото Жашківська спеціалізована школа 1.

Коментарі